این وبسایت با ماهیانه 3500 بازدید به فروش میرسد : 09128008175

باربری مشهد به شیراز

بابری مشهد به شیراز

باربری مشهد به شیراز

شرکت مدیران بار خراسان یکی از بهترین موسسه‌های حمل بار از مشهد به شیراز می‌باشد. جهت اطلاع از خدمات و چگونگی حمل بار این شرکت با ما همراه باشید.
فهرست
معرفی مدیران بار خراسان

پاسخگوی سوالات جهت حمل بار از مشهد به شیراز

چنانچه قصد جابجایی بار از مشهد به مقصد شیراز را دارید می‌توانید با شماره‌های شرکت مدیران بار خراسان تماس گرفته تا هر گونه سوالی در خصوص هزینه حمل باربری مشهد به شیراز، مشاوره رایگان جهت انتخاب وسیله نقلیه مناسب و زمان حمل بار دارید را از متخصصین باربری مشهد به شیراز پرسیده تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

لیست بهترین باربریهای مشهد به شیراز

بهترین باربری‌ مشهد به شیراز

نام شرکتنشانیشماره تماس
مدیران بارپایانه بار طرق، غرفه B8۰۵۱۳۳۳۸۳۰۲۳
رهروان شرقجاده قوچان، آزادی ۱۲۹۰۵۱۳۳۶۵۱۳۵۹۰
فخار ترابر طوسپایانه بار خیبری، ساختمان مرکزی، طبقه سوم، غرفه ۳۰۵۰۵۱۳۳۳۹۲۰۴۵۷
جاده رانان شرقجاده فریمان، جنب پایانه بار مشهد۰۵۱۳۳۳۹۲۴۰۹۰
طوس جمیلپایانه شهید خیبری، ساختمان یک، طبقه فوقانی، غرفه ۳۰۲۰۵۱۳۳۳۹۲۰۲۰۳
تعرفه حمل بار از مشهد به شیراز

تعرفه حمل بار از مشهد به شیراز

نوع وسیله حمل و نقلهزینه حمل بار
خاور ۴۶,۳۳۲,۰۰۰
۹۱۱۵۷,۷۴۰,۰۰۰
کامیون تک۷۷,۳۹۶,۰۰۰
کامیون ده چرخ۱۱۶,۰۰۶,۰۰۰
تریلی۱۶۷,۶۰۳,۰۰۰

استعلام تلفنی قیمت حمل بار از مشهد به شیراز

در صورت تمایل به استعلام تلفنی از تعرفه‌های حمل بار از مشهد به شیراز با وسایل نقلیه مختلف و نوع بار مشخص با شماره‌های این شرکت در ارتباط باشید:

عوامل تاثیرگذار در هزینه حمل بار

عوامل تاثیر گذار در هزینه حمل باربری مشهد به شیراز

 1. نوع بار
 2. حجم بار
 3. نوع وسیله نقلیه حمل باربری مشهد به شیراز 
 4. محل بارگیری
 5. محل تخلیه بار
 6. مسافت طی شده
 7. دستمزد کارگران باربری مشهد به شیراز
 8. هزینه سوخت مصرفی

مقاله تعرفه حمل بار از مشهد شما را با تعرفه حمل بار از مشهد به سایر شهرهای ایران در سال ۱۴۰۲ مطلع خواهد کرد.

زمان حمل بار از مشهد به شیراز

فاصله بین شهر مشهد و شیراز ۱۳۴۴ کیلومتر بوده که به طور تقریبی این مسافت به صورت جاده ای بین ۱۵ تا ۱۸ ساعت به طول می‌انجامد. مدت زمان جابه جایی بار توسط باربری مشهد به شیراز به نوع مسیر انتخابی، وزن بار، حجم ترافیک، شرایط آب و هوایی بستگی خواهد داشت.

چگونه یک باربری حرفه ای پیدا کنم؟

با تحقق و پرس و جو از آشنایان و سرچ در گوگل یک شرکت معتبر همچون مدیران بار را انتخاب کرده سپس با بررسی سوابق و خدمات ارائه شده بهترین باربری مشهد به شیراز  را انتخاب کنید. پس از آن می‌توانید جهت مشاوره رایگان در خصوص حمل بار خود و وسیله نقلیه مناسب با کارشناسان باربری مشهد به شیراز به صورت تلفنی صحبت کرده و با اطمینان خاطر بار خود را جهت جابجایی به این شرکت حرفه ای و نام آشنا بسپارید.

نحوه حمل بارهای حساس

خدمات حمل مدیران بار از مشهد به شیراز

چنانچه می خواهید که بار یا کالایی را از مشهد به شیراز ارسال کنید،مدیران بار با برخورداری از رانندگان با تجربه و انواع ماشین های حمل و نقل در تمام شبانه روز، آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.کارشناسان مدیران بار تلاش خود را می کنند که اطلاعات کافی را در زمینه بیمه باربری، بهترین ماشین باربری و … در اختیار شما قرار دهند.پیگیری کالا برای ارسال از مشهد به شیراز، به صورت ۲۴ساعته و شبانه روزی به افراد توسط کارشناسان مدیران بار ارائه می شود.

نحوه حمل بارهای حساس

حمل بارهای خاص مانند پیانو و گاو صندوق نیازمند مهارت و گذاشتن وقت کافی برای بارگیری می‌باشد.مدیران بار،از معتبرترین شرکت باربری مشهد به شیراز است که بسته بندی و تخلیه بار های خاص را با دقت خاصی انجام  می دهد. تعرفه حمل بارهای اینچنینی با توجه به حساسیت زیاد به طبع بیشتر از جابجایی سایر بارها خواهد بود.

حمل بارهای ترافیکی از مشهد به شیراز

در مقاله باربری مشهد به شهرستان با نحوه حمل و انتقال بار به استان‌های مختلف کشور بیشتر آشنا می‌شوید.

 

خدمات بیمه باربری مشهد به شیراز در مدیران بار

باربری مشهد به شیراز، تمام کالاهای سبک و سنگین را با بیمه نامه معتبر ارسال می کند.مدیران باربا توجه به اینکه سال ها در زمینه حمل و نقل فعالیت می کند، بهترین بیمه نامه را برای شما ارائه  می دهد. با استفاده از خدمات بیمه باربری مشهد به شیراز، درصورتیکه کالای ارسالی بر  اثر حوادثی مانند آتش سوزی، سیل، تصادف و … دچار  آسیب شود، خسارت های وارد شده به بار  تا سقف مورد نظر پرداخت می شود.

حمل بارهای ترافیکی به شیراز

به طور کلی به بارهایی که وزن، طول و ارتفاع آن‌ها بیش از حد مجاز باشد بار ترافیکی گفته شده که باید فقط توسط شرکت‌هایی که مجوز جابجایی بار ترافیکی دارند انجام شود. مدیران بار از جمله شرکت باربری مشهد به شیراز می باشد که با داشتن مجوز رسمی برای حمل بارهای ترافیکی از مشهد به شیراز و اخذ مجوزهای مربوطه در خدمت شما همشهریان عزیز می‌باشد. لازم به ذکر است بار ترافیکی شما توسط باربری مشهد به شیراز بیمه می‌شود پس با خیال راحت بار خود را به این شرکت نام آشنا بسپارید. حمل و نقل بار ترافیکی با توجه به حساسیت بارها توسط یک یا دو خودرو با استفاده از تجهیزات هشدار دهنده اسکورت خواهد شد.

کامیون های باربری مشهد به شیراز

مدیران بار باتوجه به وزن و نوع کالا شما،بهترین خودرو باربری مشهد به شیراز را در اختیارتان قرار می دهد.این شرکت باربری، برای جابه جایی وسایل شما از انواع خودروهای کامیون ده چرخ، کامیون تک چرخ ،کامیون ۹۱۱ استفاده می کند.مجموعه باربری مشهد به شیراز، مناسب ترین کامیون را برای اسباب شما در نظر گرفته تا کالا بدون کمترین آسیبی به مقصد ارسال شود.

 

تریلی های باربری مشهد به شیراز مدیران بار

مدیران بار یکی از بهترین باربری مشهد به شیراز است که در کمترین زمان، کالا شما را به مقصد و بدون کمترین آسیبی ارسال می کند.این شرکت حمل و نقل دارای تریلی کمرشکن، تریلی ترانزیت، تریلی بغلدار می باشد و درنتیجه به راحتی امکان حمل بار با وزن زیاد و حجم بالا را فراهم می کند. باربری تریلی شیراز، همه روزه خدمات حمل و نقل بار را در اختیارتان قرار می دهد و در زمینه انتخاب بهترین ماشین باربری به شما مشاوره رایگان ارائه می دهد.

                                        

 

حمل انواع بار صنعتی و کارخانجات به شیراز

محصولات کارخانه جات مانند آبمیموه، رب، نوشابه، کمپوت و محصولات مشابه، همچنین حمل و نقل قطعات صنعتی تولید شده با استفاده از وسایل نقلیه مناسب قابل بارگیری و توسط باربری مشهد به شیراز انجام می شود. باربری تریلی شیراز برای ارسال کالاهای صنعتی از بهترین نوع ماشین حمل و نقل استفاده می کند تا بار به صورت کاملا سالم به مشتری تحویل داده شود.

جهت حمل بارهای صنعتی و محصولات کارخانه جات از مشهد به شیراز با شرکت مدیران بار خراسان تماس حاصل نمایید.

بیمه باربری

هر آنچه که باید درباره بیمه باربری بدانید

برای اطمینان بیشتر مشتریان،باربری مشهد به شیراز از خدمات بیمه باربری استفاده می کند.بیمه باربری نوعی تعهدنامه رسمی بین بیمه گر و بیمه گذار است که در قبال گرفتن مبلغی به عنوان حق بیمه توسط شرکت حمل بار، بیمه گر در مواقعی که بار دچار آسیب می‌شود، به طور کامل ضرر و زیان مشتری را پرداخت خواهد کرد.بیمه ای که توسط باربری مشهد به شیراز انجام می شود،بر اساس محدوه جغرافیایی، پوشش و نوع حمل متفاوت خواهد بود. محدوده جغرافیایی به ۴ دسته صادراتی ، وارداتی، داخلی و ترانزیت تقسیم بندی خواهد شد. همچنین بیمه باربری بر اساس نوع حمل به زمینی، دریایی، هوایی و ریلی قابل دسته بندی می‌باشد. از نظر پوشش نیز بیمه با شرایط A، بیمه با شرایط B، بیمه با شرایط C و بیمه TOTAL LOSS نیز موجود می‌باشد.

 

 

 

 

نکات کلیدی هنگام حمل بار

نکات کلیدی حمل بار

 1. انتخاب یک شرکت حرفه ای و معتبر
 2. اطلاع از نوع بار به شرکت مربوطه
 3. انتخاب وسیله حمل بار مناسب با توجه به نوع و حجم بار
 4. بارگیری در ساعت‌های پیک ترافیک نباشد.
 5. بسته بندی اصولی و صحیح بارها
 6. بیمه کردن بارهای مربوطه
 7. دقت داشته باشید هزینه باربری با توجه به مسافت، نوع وسیله و نوع بار متفاوت خواهد بود.
 8. در هنگام تحویل بار از سالم بودن بار خود اطمینان حاصل کنید.

سوالات رایج

تعرفه نهایی حمل بار از مشهد به مقصد شیراز با توجه به نوع بار، وسیله باربری و مسافت طی شده متفاوت می‌باشد. جهت اطلاع دقیق از تعرفه حمل بار در سال ۱۴۰۲ با شماره های شرکت مدیران بار تماس بکیرید.

بله، شرکت باربری مدیران بار خراسان مفتخر است که تمامی بارهای شما را اعم از خرده بار، عمده بار، بارهای حساس و بارهای ترافیکی به طور کامل بیمه خواهد کرد تا در صورت خسارت احتمالی زیان وارد شده تمام و کمال به شما پرداخت شود.

امتیاز دهید

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*