این وبسایت با ماهیانه 3500 بازدید به فروش میرسد : 09128008175

حمل خرده بار در مشهد

حمل خرده بار در مشهد

حمل خرده بار در مشهد

فهرست
مفهوم خرده بار

خرده بار چیست؟

گروپاژ یا خرده بار به جابجایی محموله ای با وزن کم و در ابعاد کوچک گفته می‌شود. به دلیل حجم کم این مرسولات برای حمل آن می‌توان از یک کامیون استفاده کرد. لازم به ذکر است در صورتی که خرده بار متعلق به چند فرد حقیقی یا حقوقی باشد هزینه حمل خرده بار بین صاحبان بار تقسیم می‌شود.

به منظور آشنایی با باربری مشهد به شهرستان کلیک نمایید.

حمل خرده بار یعنی چه؟

به‌طور کلی حمل خرده بار در صادرات و وارات کالاهای مختلف کاربرد دارد. در حمل و نقل بین المللی گاهی کارفرما مجبور می‌شود محموله را پس از هر نوبت بارگیری چندین نوبت از مبداء به مقصد جابجا کند. استفاده از روش گروپاژ یا خرده بار سبب صرفه جویی در وقت و هزینه می‌شود. کارگران بارهای خرده بار را با استفاده از پالت‌های پلاستیکی و جعبه‌های مقوایی به صورت بسته‌های کوچک و قابل حمل درمی‌آورند.

جابجایی خرده بار بوسیله وانت و نیسان

حمل خرده بار با وانت و نیسان

جابجایی خرده بار مشهد توسط وانت و یا نیسان عموما به صورت بین شهری می‌باشد. حمل خرده بار با نیسان یا وانت سبب می‌شود محموله با سرعت بیشتری به دست کارفرما برسد. وسیله ای ایمن با امکان جابجایی انواع بار با وزن حداقل ۲ تن. همچنین حمل خرده بار وسیله این دو ماشین باربری محدودیت تردد نداشته و در هر ساعتی می‌توان برای حمل بار از آن در درون و بیرون شهر استفاده کرد.

برای آشنایی با انواع ماشین باری سبک و کامیون های کشنده کلیک نمایید.

کانتینرهای حمل خرده بار

در حالت کلی دو مدل کانتینر به منظور حمل خرده بار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • کانتینر FCL:

کانتینرهای fcl که مخفف کلمه full container load هستند کانتینر مخصوص بارهای تاجران می‌باشد. این کانتینر مخصوص پروانه گمرکی می‌باشد. عموما بارهای FCL کل فضای کانتینر را اشغال می‌کند. نوعی کانتینر دربستی که بار به صورت مهر و موم شده در مقصد تحویل مشتری داشته می‌شود.

  • کانتینر LCL:

کانتینر lcl کاملا برعکس کانتینر fcl می‌باشد. کانتینری با نام کامل Less than container load که کانتینری چند گمرگی بوده و متعلق به کارفرمایان مختلف می‌باشد.

مزایا و معایب بسته بندی خرده بار

از مزیت‌های حمل بار به روش خرده بار می‌توان به بسته بندی کوچک،  صرفه جویی در هزینه و وقت و قابل حمل با انواع ماشین باربری اشاره کرد. در مقابل این روش دوستدار محیط زیست نبوده و جعبه‌های مقوایی قابل بازیافت نمی‌باشند. از طرفی استفاده از کارتن مقوایی محافظتی در برابر باد، باران، رطوبت و اعمال فشار زیاد ایجاد نمی‌کند کع از معایب بارهایی به صورت خرده بار محسوب می‌شود. 

هزینه حمل خرده بار

قیمت حمل خرده بار و نحوه محاسبه آن

هزینه نهایی حمل محموله با عنوان خرده بار توسط فاکتورهایی نظیر وزن بار، ابعاد بار، ارتفاع و مسافت طی شده تعیین می‌شود. جهت استعلام قیمت حمل و نقل خرده بار با شماره‌های داخل مقاله تماس بگیرید.

جهت آشنایی با مدیران بار باربری مشهد به تهران با قیمت مناسب به این صفحه مراجعه نمایید.

ارسال خرده بار از مشهد به شهرستان

جهت جابجایی و حمل و نقل خرده بار از مبداء مشهد به تمام شهرستان‌های اطراف به مدیران بار مراجعه کنید. این مجموعه با انتخاب ماشین باربری مناسب، بسته بندی اصولی، بارگیری و تخلیه استاندارد با استفاده از ابزارهای پیشرفته و اخذ بیمه باربری مرسوله‌های شما را در کمال صحت و سلامت در زمان مقرر شده به مقصد مورد نظر می‌رساند.

حمل خرده بار توسط مدیران بار

حمل انواع بار به شهرستان با مدیران بار

ارسال انواع خرده بار از مشهد به سایر شهرستان‌های خراسان رضوی توسط مدیران بار با تضمین سلامت کالا و بیمه باربری در اسرع وقت  انجام می‌شود. لازم به ذکر است مدیران بار شرکت باربری و اسباب کشی مشهد پیش از اعزام ماشین باربری جهت جابجایی خرده بار در مشهد به شما مشاوره رایگان در خصوص انتخاب وسیله نقلیه باربری می‌دهد. مدیران بار در زمینه بارهای عمده، اثاثیه منزل و حمل بار ترافیکی نیز فعالیت دارد.

متداول ترین پرسش‌ها

۱.آدرس شرکت مدیران بار؟

مشهد، پایانه بار طرق، غرفه B8

۲.وجه تمایز گروه مدیران بار خراسان؟

  • مشاوره رایگان
  • خدمات شبانه روزی
  • بسته بندی استاندارد
  • دارای بیمه باربری
  • دارای مجوز راهداری
  • مجوز حمل بار ترافیکی
امتیاز دهید

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*